Wbij w gang Giacomo Conti!

Nie jest sztuką ubrać nastolatka w garnitur. Sztuką jest sprawić, aby poczuł się w nim sobą. Ubrany, a nie przebrany. Dzisiejsi licealiści trzymają rękę na modowym pulsie. Doskonale orientują się w światowych trendach, a szeroka oferta na rynku sprawia, że są jednymi z trudniejszych klientów. Giacomo Conti, marka z sektora mody męskiej, która świętuje właśnie 10. urodziny, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osiemnastolatków, wkraczających dopiero w dorosły świat.

 

moda

fot. Giacomo Conti

 

fot. Giacomo Conti

 

Kolekcja studniówkowa, która właśnie zawitała do salonów, to nowe spojrzenie na elegancką modę z przymrużeniem oka. Ekskluzywne sklepy skierowane są przede wszystkim na dojrzałego mężczyznę. Giacomo celuje w młodego klienta. Nie jest przecież sztuką ubrać nastolatka w garnitur. Sztuką jest sprawić, aby poczuł się w nim jak w codziennej stylizacji – ubrany, a nie przebrany. Giacomo Conti prace nad studniówkową, limitowaną serią rozpoczęło od wnikliwego badania grupy docelowej. Jej potrzeb, przyzwyczajeń i oczekiwań. Młodzi ludzie stawiają komfort jako niezbędny wyznacznik przy kompletowaniu stroju. 

 

fot. Giacomo Conti

 

fot. Giacomo Conti

 

Kolekcja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce czerni, granatu i szarości z neonowymi wstawkami nawiązującymi do streetwearu. W projektach widać duże wpływy modą sportową, tak powszechną w codziennej garderobie nastolatków. Neonowe zamki na przodzie marynarki, szalowe kołnierze ze skórzaną wstawką czy wykorzystaniem taśmy błyskawicznej, a także kontrastowa podszewka, to tylko niektóre detale wyróżniające kolekcję na tle innych serii.

 

fot. Giacomo Conti

 

fot. Giacomo Conti

 

Nie zabrakło propozycji dla tych, którym bliższy jest minimalizm i niekoniecznie chcą wyróżniać się w tłumie. Klasyczny, granatowy garnitur z neonową wypustką w środku to mały akcent, o którym będzie wiedział tylko sam użytkownik modelu. Wszystkie garnitury wykonane zostały w fasonie Super Slim, przy jednoczesnym wykorzystaniu elastycznych tkanin, niekrępujących ruchów.

 

fot. Giacomo Conti

 

Najnowsze propozycje Giacomo Conti swoim krojem i kolorystyką idealnie wpisują się w potrzeby nastolatków, a także wszystkich tych, dla których studniówka jest już tylko miłym wspomnieniem, ale cenią sobie światowe trendy, komfort i najwyższą jakość.

Wbij w gang Giacomo! Sprawdź najnowszą kolekcję na http://bit.ly/2zmBT4V

 

Search